Beylikdüzü Hurdacı

Hurbaksan olarak, hurda metal alanında İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren köklü bir Beylikdüzü Hurdacı firmasıyız. Müşterilerimize kaliteli hizmet ve güvenilir çözümler sunarak sektördeki lider konumumuzu koruyoruz. Hurbaksan olarak, hurda bakır, demir, alüminyum, krom ve kablo hurdası gibi geniş bir yelpazedeki malzemelerin alımını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, hurda sarı pirinç, çinko, kurşun ve hurda sandviç panel gibi özel malzemelerin de alımını yapıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, güncel beylikdüzü hurda fiyatları ile ödemelerimizi nakit olarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz işlerini hızlıca sonuçlandırıp nakit ödemelerinden faydalanma imkanı buluyorlar. Hurda fiyatları 2024 listemizi inlemek için buraya tıklayın.

Beylikdüzü Hurdacı Telefonu ile Hemen Teklif Alın!

Hurbaksan olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik esnek hizmetler sunuyoruz. Fabrikalardan hurda alımı hizmetimizle, müşterilerimizin gönderdiği adrese giderek hurda malzemeleri teslim alıyoruz. Ayrıca, fabrikalardan tonajlı hurda alımı için 7/24 hizmet veriyoruz. Fabrikaların üretim süreçlerini aksatmadan, istedikleri zaman hurda malzemelerini alarak işlerini kesintisiz bir şekilde sürdürmelerini sağlıyoruz.

Hurbaksan olarak, müşterilerimize sadece hurda metal alımı değil, aynı zamanda çevre dostu bir geri dönüşüm süreci sunuyoruz. Bu sayede atık malzemelerin çevreye zarar vermesini engelleyerek, sürdürülebilir bir gelecek için katkıda bulunuyoruz.

Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

Arap Camii Mah.Asmalı Mescit Mah.Bedrettin Mah.
Bereketzade Mah.Bostan Mah.Bülbül Mah.
Camiikebir Mah.Cihangir Mah.Çatma Mescit Mah.
Çukur Mah.Emekyemez Mah.Evliya Çelebi Mah.
Fetihtepe Mah.Firuzağa Mah.Gümüşsuyu Mah.
Hacıahmet Mah.Hacımimi Mah.Halıcıoğlu Mah.
Hüseyinağa Mah.İstiklal Mah.Kadımehmet Efendi Mah.
Kalyoncu Kulluğu Mah.Kamer Hatun Mah.Kaptanpaşa Mah.
Katipmustafa Çelebi Mah.Keçeci Piri Mah.Kemankeş Karamustafapaşa Mah.
Kılıçali Paşa Mah.Kocatepe Mah.Kulaksız Mah.
Kuloğlu Mah.Küçük Piyale Mah.Müeyyetzade Mah.
Ömer Avni Mah.Örnektepe Mah.Piripaşa Mah.
Piyalepaşa Mah.Pürtelaş Hasan Efendi Mah.Sururi Mehmet Efendi Mah.
Sütlüce Mah.Şahkulu Mah.Şehit Muhtar Mah.
Tomtom Mah.Yahya Kahya Mah.Yenişehir Mah.

Hurda metal alımı konusunda güvenilir, hızlı ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız, Hurbaksan olarak biz her zaman yanınızdayız. İstanbul Beylikdüzü’nde hurda alım satım ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümler için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Beylikdüzü, İstanbul/Türkiye

0 (530) 913 0679 WhatsApp