Küçükçekmece Hurdacı

Küçükçekmece Hurdacı firması olarak, İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmetinizdeyiz. Hurdalarınızı en iyi fiyatlarla değerlendiriyor, ödemelerinizi anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Hurbaksan olarak, bakır, demir, alüminyum, krom ve kablo hurdası gibi birçok farklı türde hurda metal alımı yapıyoruz. Güncel fiyatlarımızla, hurdanızı değerlendirip size en uygun teklifi sunuyoruz.

Hurda sarı pirinç, çinko, kurşun ve sandviç panel gibi farklı malzemelerin de alımını gerçekleştiriyoruz. Size en iyi fiyatları sunmak için buradayız.

Hangi Hurdaları Satın Alıyoruz?

Metal HurdasıSökülecek Motor HurdasıKlima HurdasıMotor
Panel HurdasıAkü HurdasıAlüminyumKurşun
Boru HurdasıÇelik HalatSoyma BakırKrom
Demir Direk Hurdasıİnşaat DemiriKonteynerYangın Merdiveni
İskeleSarı PirinçElektronik Anakartİmalat Artığı
Elektrik KablosuHurda EkovatGalvaniz BoruPimapen
ÇinkoÇelik Halatİnşaat DemiriÇubuk Ucu Parça

Fabrikalarınızdan tonajlı hurda alımları için 7/24 hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olduğunda, size bir telefon kadar yakınız. Hurdalarınızı değerlendirmek için bizi arayabilirsiniz.

Hurbaksan olarak, hurda metal alımı konusunda uzman ekibimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Değerli hurdalarınızı en iyi fiyatlarla satmak ve çevreye katkı sağlamak için bize ulaşın!

Küçükçekmece Hurdacı Telefonu ile Anında Teklif Alın. Hurdanızı Değerinde Satın!

İstanbul’un kalbinde, nakit hurda metal alımının gücüyle hizmet sunuyoruz! HURBAKSAN Küçükçekmece şubesi, şehrin dört bir yanından hurda metal alımı konusunda öncüyüz. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veriyor ve müşterilerimize en iyi fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Hurbaksan olarak, hurda bakır, demir, alüminyum, krom ve kablo hurdası alımı konusunda uzmanız. Ayrıca, hurda sarı pirinç, çinko, kurşun ve hurda sandviç panel alımıyla da müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Güncel Küçükçekmece hurda fiyatları ile ödemelerimizi nakit olarak gerçekleştiriyor, böylece müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Küçükçekmece’de Hurda Alan Yerler

Atakent Mah.Atatürk Mah.Beşyol Mah.
Cennet Mah.Cumhuriyet Mah.Fatih Mah.
Fevzi Çakmak Mah.Gültepe Mah.Halkalı Merkez Mah.
İnönü Mah.İstasyon Mah.Kanarya Mah.
Kartaltepe Mah.Kemalpaşa Mah.Mehmetakif Mah.
Söğütlü Çeşme Mah.Sultan Murat Mah.Tevfik Bey Mah.
Yarımburgaz Mah.Yeni Mahalle Mah.Yeşilova Mah.

Hizmetlerimiz arasında, müşterilerimizin adreslerinden hurda alımı da bulunmaktadır. Siz neredeyseniz, biz oradayız! Fabrikalardan tonajlı hurda alımı için 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz, böylece işletmelerin işlerini aksatmadan hurda metal ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyoruz.

HURBAKSAN Küçükçekmece olarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti her zaman ön planda tutuyoruz. İstanbul’un hurda metal ihtiyacını karşılamak için güvenilir bir çözüm arıyorsanız, bize ulaşın ve size en uygun çözümleri sunalım. Hurda metalin gücüyle, geleceği birlikte inşa edelim!

0 (530) 913 0679 WhatsApp