Büyükçekmece Hurdacı

Büyükçekmece Hurdacı firması olarak, hurda metal alımı konusunda İstanbul’un önde gelen adreslerinden biriyiz. İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere, tüm ilçelerde hizmet veriyoruz. Güvenilir ve profesyonel yaklaşımımızla, hurda bakır, demir, alüminyum, krom ve kablo hurdası gibi birçok metal türünde alım yapıyoruz. Ayrıca hurda sarı pirinç, çinko, kurşun ve hurda sandviç panel alımında da sizlere hizmet veriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 1. Güncel Fiyatlarla Ödeme: Güncel piyasa değerlerine dayanarak, en adil fiyatlarla hurda metal alımı yapıyoruz. Ödemelerinizi nakit olarak gerçekleştiriyoruz.
 2. Hızlı ve Esnek Hizmet: Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, toptan hurda alımı hizmetimizle taleplerinizi karşılıyoruz. Ayrıca fabrikalardan tonajlı hurda alımı için 7/24 hizmet veriyoruz.
 3. Profesyonel Ekip: Alanında uzman ve deneyimli bir ekip olarak, tonajlı hurda alım sürecini sorunsuz ve hızlı bir şekilde yönetiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni bizim için önemlidir.

Hizmetlerimiz:

 • Hurda Bakır Alımı
 • Demir Hurdası Alımı
 • Alüminyum Hurda Alımı
 • Krom Hurdası Alımı
 • Kablo Hurdası Alımı
 • Hurda Sarı Pirinç Alımı
 • Çinko Hurdası Alımı
 • Kurşun Hurdası Alımı
 • Hurda Sandviç Panel Alımı

Hurda metal alımı konusunda kaliteli hizmet ve güvenilir iş birliği için bize ulaşın. HURBAKSAN olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Büyükçekmece Hurdacı Telefonu ile Hemen Teklif Alın!

Büyükçekmece ve çevresinde hurda bakır alımı hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendimize ilke edindik. Hurda bakır alımında uzman kadromuzla, en iyi fiyatlarla müşterilerimize destek oluyoruz.

Sürdürülebilirlik ve çevre dostu yaklaşımımızla, geri dönüşüme katkı sağlamak adına çaba gösteriyoruz. Güvenilirliğimiz, dürüstlüğümüz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimizle, her zaman en iyisini sunmaya kararlıyız. Hurda bakırınızı satmak için bize güvenebilirsiniz.

Büyükçekmece’de Hurda Alan Yerler

19 Mayıs Mah.Ahmediye Mah.Alkent 2000 Mah.
Atatürk Mah.Bahçelievler Mah.Çakmaklı Mah.
Celaliye Mah.Cumhuriyet Mah.Dizdariye Mah.
Ekinoba Mah.Fatih Mah.Güzelce Mah.
Hürriyet Mah.Kamiloba Mah.Karaağaç Mah.
Kumburgaz Mah.Mimaroba Mah.Mimarsinan Mah.
Murat Çeşme Mah.Pınartepe Mah.Sinanoba Mah.
Türkoba Mah.Ulus Mah.Yenimahalle Mah.

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece’de hurda kablo alımı hizmeti sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimize destek olmayı hedefliyoruz. Hurda kablo alımında uzman ekibimizle, en uygun fiyatlarla müşterilerimize çözüm sunuyoruz.

Geri dönüşüm ve çevre koruma konularına verdiğimiz önemle, kaynakları verimli kullanmaya ve çevreye olan etkimizi en aza indirmeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dürüstlük ve şeffaflık ilkesiyle hareket ediyoruz. Hurda kablolarınızı değerlendirmek ve satmak için bize güvenebilirsiniz.

Hemen arayın, İstanbul’un her yerinden hurda metal ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için buradayız. Bizimle iletişime geçin ve hurda metal alımı konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılayalım.

Hurdacı Büyükçekmece, İstanbul/Türkiye

0 (530) 913 0679 WhatsApp